Kurulduğu günden bugüne dek, daima müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, Evden eve taşıma işlerinde tüm müşterilerimizin en önemli çözüm ortağı olmuştur.

Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunduğumuz diğer hizmetlere bakacak olursak, bazıları şunlardır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz bu hizmet, eşyalarınızın taşınma sürecin başından beri değerinde sigorta ettirilerek, süreç boyunca herhangi bir zarara uğraması durumunda, ortaya çıkan maddi kaybınızın karşılanmasına imkan tanımaktadır. Bu sayede müşterilerimiz daha stressiz bir biçimde süreci atlatmakta ve eşyalarının tamamı sigorta kapsamında güven altına alınmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti
En önemli hizmetlerimiz arasında yer alan asansörlü evden eve taşıma hizmeti, eşyalarınızın dış cephe asansörleri ile taşınmasını kapsamaktadır. Dairenizin ve apartmanınızın durumunun uygun olması durumunda dış cephe asansörleri ile eşyalarınız pratik bir biçimde araçlarımıza yerleştirilerek, yeni yerine yine aynı şekilde dış cephe asansörleri ile çıkarılmaktadır. Bu hizmetin en önemli faydalarından birisi, bina içi taşımacılığında komşularınızın gürültüden rahatsız olmasının önüne geçilmesi ve iç asansörlerin meşgul edilmemesidir.

Aynı zamanda bina iç asansörlerinin ve merdiven başı duvarlarının taşımacılık esnasında zarar görmesinin önüne de, böylece geçilmiş olur. Asansörlü taşımacılık hizmetinin bir diğer yararı ise, eşyaların daha pratik ve hızlı bir biçimde taşınmasına imkan vermesidir. Her ne kadar gözle görülür zararlar olmasa da, eşyalarınızın duvarlara çarparak taşınması, iç kısımlarında zedelenmelere yol açabilmektedir. Bu hasarları direk şekilde görmeniz mümkün değilken, ileriki süreçte eşyaların kullanımı esnasında bu zararların etkisi daha büyük olabilmektedir.

Tuzcuoğlu nakliyat şirketi olarak kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verme çabasıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri de eşya ambalajlama hizmetidir. Talep etmeniz doğrultusunda bütün eşyalarınız uygun malzemeler ile ambalajlanır ve paketlenir. Profesyonel bir biçimde yapılan bu işlem neticesinde, eşyalarınız nakliyat için en ideal hale getirilmektedir. Bu hizmetimizin beraberinde eşyaların sökülmesi ve yeni yerine montaj edilmesi de, vermiş olduğumuz bir diğer hizmettir. Tamamen alanında uzman kişiler tarafından uygun el aletleri ile yapılan sökme ve montaj işlemleri, eşyalarınızın amatör işlemlere göre zarar görmesinin önüne geçmektedir.

Evden eve taşıma olarak yukarda saydığımız hizmetlerinin beraberinde müşterilerimizin memnuniyetine dayalı sunduğumuz diğer hizmetlerimizden de faydalanmak için, müşteri destek hattımız arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.