"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Bir yerden diğer bir yere eşya taşımanın çok standart ve kolay bir iş olduğunu düşünenlerinin sayısı bir hayli fazladır. Ancak bu sadece bir ön yargıdır. Çünkü eşya taşımanın gerekli püf noktalarını bilmeden yapılacak herhangi bir işlem geri döndürülemez kayıplara yol açabilmektedir. Bu kayıplarla karşılaşılmasından en çok korkulan faaliyetlerden bir tanesi de hiç şüphesiz antika eşya taşımacılığıdır. Antika eşya taşımacılığı, taşınan nesnelerin taşıdığı değer itibariyle oldukça dikkatli ve bilinçli yapılması gerekli olan bir eylemdir.

Geçmişten bu güne gelmeyi başaran ve bu sayede “antika” statüsüne giren birbirinden farklı binlerce çeşit materyal bulunur. Hem maddî hem de manevî açıdan bir hayli kıymetli olan bu tip eşyalar, taşınmasının haricinde, günlük rutinlerinde de bir hayli yoğun bir ilgi görmektedir. Eski tarihlere ait olmasının beraberinde türünün az sayıdaki örneklerinden bir tanesi de olması gerekli olan antikaların daimi olarak korunması ve muhafaza altında tutulması gerekiyor.

Bir nesnenin antika statüsünde değerlendirilebilmesi için belirli bir araç sınıfına dahil olmasına ihtiyaç yoktur. Eski ve ender rastlanılan her çeşit materyal antika değeri taşıyabilmektedir. Bu da “antika” olabilecek şeylerin ne kadar geniş bir yelpazeye yayıldığını gözler önüne sermektedir. Yani özetle; antika eşya taşımacılığında taşınacak nesnenin biçimi, büyüklüğü ve ağırlığı daima değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple de taşıması yapılacak olan antika eşyanın cinsine göre farklı nakliye planları yapılarak yöntem belirlenmektedir.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.