"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

ARŞİV TAŞIMACILIĞI

Türkiye’nin köklü kurumlarından bir tanesi olan Tuzcuoğlu Nakliyat firması 1893 senesinden bu yana kurumsal kimliği altından tüm Türkiye’ye nitelikli hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana nakliyat hizmetlerine bir yenisini daha ilave eden firma, bu yeniliklerle kurumsal bir işletmenin daima yenilikleri takip eden olması gerektiğini tüm sektördeki rakiplerine göstermiştir. Özellikle arşiv taşımada daima başarılı olmuştur.

Arşiv taşıma Hizmet anlayışından asla ödün vermeyen Tuzcuoğlu taşımacılık gerek öncelikle başladığı evden eve taşıma hizmetinde gerekse de yeni yeni hizmetini sunmuş olduğu depolama hizmetinde asla ödün vermeden çok büyük bir itina ile hareket etmektedir. Özellikle bir İstanbul kuruluşu olan Tuzcuoğlu Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ile kurumsal nakliyat hizmetlerinde ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

Kurumsal nakliyat hizmetleri içerisinde bulunan arşiv taşımacılığında firmamız daima önem kılmıştır. Arşiv taşımacılığında firmamız pek çok hizmet sunarak kalitesi yüksek referanslar kazanarak hizmet yolunda kolayca ilerlemektedir. Arşiv taşıma hizmetlerinde doğal olarak büyük firmalarla çalışan firmamız bunun gibi kurumsal firmalarla ortak firma haline gelmiştir.

Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu 150 personel, 30 orta boy, büyük boy araçlar ve nitelikli ambalajlama malzemeleriyle arşiv taşımacılığında daima hizmetinizde olacaktır. Arşiv taşımacılığı hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak dilerseniz kurumsal web adresimizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.