"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

BANKA TAŞIMACILIĞI

Türkiye’de banka taşımacılığı hizmetleri kendi başına bir sektör olarak kabul edebiliriz. Kurumsal firmalarla çalışmak diğer nakliyat hizmetlerine göre çok ayrı bir durumdur. Banka taşımacılığı hizmetlerinde en büyük farklılık her çeşit malzemenin dışında tüm malzemelerin kıymetli ve önemli bir yerde olmasıdır. Bankaların satın alma yetkilileri de bu konu da çok büyük bir titizlik ile banka taşıma şirketlerini tercih etmektedirler.

Ülkemizin batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar her çeşit taşımacılık organizasyonları gerçekleştiren Tuzcuoğlu nakliyat şirketi, kurumsal nakliyat hizmetlerine 1970 senesinde başlamıştır. Kurmuş olduğu özel ekip ve geniş araç filosuyla İstanbul merkez olmak üzere ülkemizin pek çok noktasında kurumsal firmalara lojistik desteği sağlamıştır. Özellikle bu kurumsal şirketler arasında yer alan bankalara firmamız her her zaman 7/24 hizmet etmiştir. Firmamız Bankalara her konu da destek sağlamaktadır. Bankamatik taşımacılığı, şube taşımacılığı, banka personellerinin ev eşyalarının taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmet ağı oluşturmuştur.

Profesyonel olarak bankamatik taşımacılığı hizmeti veren Tuzcuoğlu taşımacılık, uzman hizmet ağı ile artık ülkemizde 81 ile ait tüm bankaların nakliye organizasyonuna el atmıştır.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.