"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama hizmetleri gün geçtikçe ihtiyaç haline gelmektedir. Yeni binaların küçük olması, ev eşyaları veya ofis eşyalarındaki fazlalık depolama hizmetini tetiklemektedir. Google arama motorunda depolama şirketleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce firma çıkmaktadır.

Firmamızın depolama sahaları olarak pek çok lokasyonda yerleri mevcuttur. İstanbul’da her iki yakada da irili ufaklı depolama sahalarımız mevcuttur. İstediğiniz depolama sahalarını tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde pandemi hastalığından dolayı indirimli depolama hizmetleri sunmaya başladık. Firmamız tarafından tüm depolarımızda yapacağınız aylık anlaşmalar için sizlere %20’lik bir depolama indirimi sağlıyoruz.

Firmamız her konu da yeterli profesyonelliğe ve tecrübeye sahip bir taşımacılık şirketdir. Son senelerde dünya geneline yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüsten dolayı firmamız tüm depolama hizmetlerinde özel önlemler almış durumdadır.

Taşımacılık hizmetlerinde en çok ihtiyaçlardan bir tanesi olan eşya depolama hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha pratiktir. Tuzcuoğlu Nakliyat eşya depolama firması ile eşyalarınız için bedava dağıttığı ekspertiz hizmetleriyle eşyalarınız güvenli bir biçimde depolama hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Size özel depolama sahaları tahsis ederek; İstediğiniz süreye kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.