"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat Ev değiştirmek istediğinizde gözünüzde en çok büyüyen işlemler nakliye işlemleri olmaktadır. Eşyalarınızın toplanması, ambalajlanıp taşınması ve yeni eve yerleşmek için gerçekleştirilecek onca zahmet düşünülünce ev taşımanın gerçekten zor olduğu düşünülebilmektedir. Ancak evden eve nakliyat firmamız sayesinde artık bu problemlerle tek başınıza uğraşmak zorunda kalmazsını çünkü biz her türlü ambalajlama ve taşınma işlemlerinizi sizi sıkıntıya sokmadan gerçekleştirmekteyiz.

Evinizden taşınmaya karar verdi iseniz ve bunun için bir taşımacılık firması ile anlaşarak işlerinizi daha hızlı şekilde halletmek istiyorsanız doğru adres kesinlikle nakliye firmamız olacaktır. Sizin için değerli olan eşyalarınızı ve kıyafetleriniz kendiniz topladıktan sonra firmamız tüm mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı ve montajı sökülmesi gereken eşyalarını yani evinizde olan tüm eşyalarınızı ambalajlayarak en güvenilir şekilde taşınmalarını sağlamaktadır.

Firmamız size sunduğu ya da sunacağı işlemler için ilk önce bir uzmanı size yönlendirerek evinizde montaj çalışması yapılması gerekli mi ya da ambalajlanacak eşyalarınızın durumu, binanızın durumu gibi incelemeleri yaparak size taşıma işlemlerinin ne kadar maliyeti olduğunu bildirmektedir.

Bunun yanı sıra asansörlü nakliye aracı gerekli mi ya da ne kadar hacme sahip bir araç gerekli gibi evden eve nakliyat incelemelerini yapmaktadır.

Bu sayede taşınma günü geldiğinde gerekli tüm ekipmanlar ve taşıma arkadaşlarımız gelerek kısa sürede işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayacak ve taşınma işlemleriniz kısa sürede sonuçlanacaktır.

Üstelik firmamız sadece şehir içinde değil şehirlerarası nakliyat işlerinizde de sizlere destek vermektedir. Her biri işinin uzmanı olan nakliye elemanlarımız sayesinde taşınma işlemleriniz en kısa sürede tamamlanarak mümkün olduğunca çabuk bir şekilde yeni evinize yerleşmeniz sağlanmaktadır.

Montajı sökülen ve tekrar monte edilmesi gereken eşyalarınız da yine personelimiz tarafından özenle monte edilmektedir.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.