"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

TUZCUOĞLU NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat ve Depolama
Evden eve ve şehirlerarası nakliyat konusunda tecrübeli olan firmamız, size her zaman daha iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.
Evden eve nakliyat ihtiyacınız için, alanında uzman ve profesyonel yaklaşımı benimsemiş kadrosuyla nakliye öncesinde yerinde ekspertiz hizmeti verilerek siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarınızın değer tespiti yapılmaktadır.

Nakliye Sektöründe En Tecrübeli ve Güvenilir Markayız...

Tuzcuoğlu Nakliyat, evinizin veya ofisinizin bir noktadan alıp teslimat noktasına güvenli bir şekilde varmasına önem vermektedir.
Eşyalarınız sizler için olduğu kadar bizler içinde değerlidir.

En Uygun Fiyat Teklifi

Bizimle iletişime geçtiğinizde bütçenize en uygun fiyat teklifini hazırlıyoruz.

Zamanında Teslimat

Teslimatlarınız sizin istediğiniz zamanlarda gerçekleştiriliyor

Sigortalı Taşıma Güvencesi

Eşyalarınızda oluşabilecek maddi hasarlara karşı eşyalarınız sigortalanıyor.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan her yerinde, evden eve taşıma, iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşıma ve depo taşıma hizmetlerimizden randevu alarak yararlanabilirsiniz. Şehir dışı taşımacılık hizmetimiz için bizi arayarak kapsamlı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

HİZMET SÜRECİMİZ

En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

Eşyalarınız Paketlenmesi

Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

Yeni Adrese Taşınma

Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.