"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis taşımacılığı işlemi hem eşyaların yoğunluğu hem de hizmetinizin sunumunun aksamaması için ofisinizin hızlı ve pratik bir biçimde taşınması düşüncesi sebebiyle zor bir süreç olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sürecin eşya taşıma hizmetlerinin en zor çeşitlerinden bir tanesi olduğu söylenebilir. Çünkü ofisinizin taşınmasına karar verdiğinizde ofis eşyalarınızın zarar görmeden, hızlı ve pratik bir biçimde yeni ofisinize taşınması ve sunduğunuz hizmetin aksaklık olmadan evinizi taşıyacağınız ofiste de hızlı bir biçimde sürmesi tek amacınızdır. Bu sebeple kurumsal ofis taşıma şirketleri arasında yılların bilgi birikimi, kurumsal ve uzman hizmetimiz, olumlu referanslar sayesinde ilk sırada şirketimiz yer almaktadır.

İlk olarak yapmanız gerekli olan firmamıza ile iletişime geçmeniz. Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve ekspertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… ayrıntılar görüşülerek nakliyat işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor.

Tuzcuoğlu nakliyat şirketi olarak daima sağlam ve kalifiyeli personelimizle geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis nakliyat hizmetlerinde daima güvenli çalışmakta olduğu için ALLİANZ teminatı ile bütün eşyalarınızı sigortalatmaktadır. Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden yararlanmak dilerseniz tek yapmanız gerekli olan firmamızın kurumsal web adresinden iş yeri taşımacılığı hizmeti ile ilgili olan bu bölüme tıklayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.