"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Parça eşya taşımacılığı ile alakalı daimi olarak firmamızdan destek istenilmektedir. Yıllardan beri firmamız bu konu da çok büyük bir çaba sarf etmektedir. Türkiye’nin şehirlerarası ev taşıma şirketi olan firmamız, Türkiye’de bulunan tüm insanlara ulaşmak adına parça eşya taşıma hizmetlerini devreye sokmuştur. Diğer bir adı olan parsiyel lojistik hizmeti ile müşterilerimize kargo taşımacılığı biçiminde destek vermektedir. Tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi bu hizmet gurubundan da firmamız sigortalı olarak çalışmaktadır.

Parça eşya nakliyesi denildiğinde akla her çeşit kullanılmış ev eşyası, ofis eşyası, yeni eşyalar gelebilir. Adından da anlaşıldığı gibi kimi zaman birkaç parça eşya bir yeren diğer bir yere taşınması gerekebilir. Bu durumda uygun bir bedel ile kargo firmaları yerine evden eve taşıma firmalarına ulaşmaya çalışırız. Bu konu da kargo firmaları, düzensiz ve pahalı hareket ettikleri için; genelde müşteriler evden eve taşıma şirketlerine zaman konusunda ayak uydurarak istedikleri lokasyona yönelen firmalarla çalışmaktadırlar. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde senelerdir hizmet sunan Tuzcuoğlu taşımacılık ile sizde tanışabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük nakliyat şirketi ile 81 ile yapılan nakliyat hizmetlerinde parça eşyalarınızı gönül rahatlığı ile tuzcuoğlu nakliyat şirketine taşıtabilirisiniz. Firmamız her hafta düzenli şekilde şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerini iki gruba ayıran firmamız özellikle sizler için parça eşya taşıma işlemlerinde pek çok araç ile Türkiye’nin her yerine gitmektedir. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.