"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Şehir İçi Nakliyat firması olan Tuzcuoğlu taşımacılık İstanbul’un her semtine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tuzcuoğlu nakliyat şirketi yılların vermiş olduğu deneyim ile daima garantili evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.

Şehir içi nakliyat şirketi modern yaşamın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yeni apartman projeleri yüksek yapılarda bir arada yaşama bilgi birikimi de kazandırmaktadır. Ancak koşullar daima mümkün bu tecrübeleri destekleyebilir mi? Yüksek yapılarda yaşama tecrübeleri, o katlara nasıl taşınma gibi problemlerı da yanı sıra getirmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, evden eve nakliye hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır.

İstanbul şehir içi taşımacılık firmamız bünyesinde yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılıyor. Apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, işgücünün doğru kullanılamaması gibi problemler ortadan kalkmaktadır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulmuş olan taşıma asansörü pek çok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma problemleri ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.