"Evden Eve Bütün Dünya'ya Nakliyat"

ÜNİVERSİTE TAŞIMACILIĞI

Kurumsal üniversite taşımacılığı, ofis taşıma firması olan Tuzcuoğlu taşımacılık 1893 senesinde bu hizmetlere başlamıştır. Bu konu da hem deneyimli hem de profesyonel olan nakliyat şirketleri büyük işler yapmıştır. Ve yapmaya devam etmektedir. Özellikle firmamız kurumsal kimliğinden ve fiyat politikasından asla ödün vermeden sektörde daima ayakta kalmayı başarmıştır.

Eskiden üniversitelerin az olduğu bir Türkiye’de günümüz itibari ile her ilde bir üniversite bulunur. Özellikle büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük illerde nerdeyse her ilçede birer üniversite kuruluşu bulunur. Fakat çağımızda eski üniversitelerin artık bulunduğu bölgenin yoğunluğundan ve eski yapıya sahip olduğundan dolayı bazı tadilat ya da taşınmalar gerçekleşmektedir. Bunun dışında farklı sebeplerle bir üniversitenin başka yere de taşınması söz konusu olmuştur.

Firmamız her çeşit taşımacılık hizmeti vermiş olduğu gibi üniversite taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sonuçta büyük kuruluşlar ile iş yapan firmamız bu hizmetini kusursuzca yerine getirmektedir. Üniversite taşımacılığı hizmetlerinde firmamız daima uzman ekipler ile hareket etmektedir. Çünkü eğitim süresini göz önüne alarak belli bir tarih çerçevesinde bu hizmetin organizeli bir biçimde bitirilmesi gerekiyor.

Üniversite taşımacılığı diğer hizmetler gibi kısa bir süre içinde bitecek bir lojistik hizmeti değildir. İşte bu konu da uzman olan firmamız özellikle %100 referansları ile siz kıymetli müşterilerimize %100 güven sağlamaktadır.

Teklif Formu

  Mutlu Müşteriler

  Merak Ettikleriniz

  Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

  Eşyalarıma Uygun Nakliye Araçlarınız Var mı?

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürer?

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  HİZMET SÜRECİMİZ

  En kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

  Eşyalarınız Paketlenmesi

  Taşınacak eşyalar, profesyonel ekiplerimizle özel yöntemler ile paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir.

  Yeni Adrese Taşınma

  Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.